Pınarhisar Kamelya

Pınarhisar Kamelya konusunda; Eski adıyla çardak olan oturma alanlarıdır. Bu alanların mimari açısından daha modern ve estetik olanı kamelyadır. Bizde Pınarhisar kamelya firması olarak ahşap malzemeden çok estetik görünüme sahip kamelyalar sunuyoruz. Müşterilerimizin özel istek ve talepleri doğrultusunda farklı tasarımlar sunuyoruz. İmalatını yapmış olduğumuz kamelyalar farklı modellerde sunulmaktadır. Bu modellerde estetik ön plandadır. At arabası şeklinde tasarlanan kamelyalarımız çok ilgi çekici bir durumdadır. Tüm ürünlerimizde çatı kısmı özel bir tasarımla kaplıdır. Sızdırmazlık çok iyidir. Herhangi bir su geçirmesi gibi durumlar hiçbir şekilde söz konusu değildir. Genel hatlarıyla kamelyalar dikkat çeken ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kamelyalar üzeri çatı sistemi ile kaplıdır. Her türlü dış etkenden sizleri korumaktadır. Yağmur sularına karşı son derece korunaklıdır. Özel kaplama sayesinde koruma üst düzeydedir. Bunun yanında Pınarhisar kamelya firmamızın temel ilke ve prensipleri vardır. Bu ilke ve prensiplerimiz sizlere dayalıdır. Sizleri mutlu etmek ve sizlerin isteklerini karşılamak temel amacımızdır. Bu amaçla her zaman iyi ve kaliteli ürün sunmak adına çaba sarf ediyoruz. Kamelya ürünlerimizde genel talep görenleri kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen gibi şekillere sahip modeller tercih edilmektedir. Bu ürünlerimizde oturma amaçlı banklar vardır. Çevresi korkuluk sistemi ile döşenmiştir. Tamamı kapalı değildir. Çatı oluk sistemi sayesinde oturan kişilere su sızması gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Tüm malzeme ahşaptan kullanılmaktadır. Dış yüzeyinde çok farklı tasarımlar sağlayabiliyoruz. Bu anlamda ahşap üzerine farklı şekil ve işlemelerle zenginleştiriyoruz. Bu estetik görüntü daha iyi görünüm sağlanmasını sağlamaktadır.

Firmamızın sunmuş olduğu ürünleri bahçelerinizde kullanabilirsiniz. Evinizin önünde bulunan alanlarınız için çok ideal olabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Bu anlamda Pınarhisar kamelya firmamızdaki çok seçenekli ürünlerden iş yerleriniz içinde seçimlerde bulunabilirsiniz. Çalışanlarınızın performansını arttıracak ve onların dinlenme sürelerini daha rahat bir şekilde geçirebilmeleri için kamelyaları tercih edebilirsiniz. Sosyal diğer alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir. Belediye ve kamu alanlarında sosyal alanlar içinde son derece ideal seçim olabilir. Daha fazlası için bizi hemen arayabilirsiniz.

San Ahşap firması olarak, Pınarhisar Kamelya ve diğer bölgelerimizde istediğiniz renk, model ve şekilde tasarlanmaktadır. Eğer hayalinizdeki kış bahçesine sahip olmak istiyorsanız ve karar verdiyseniz firmamıza ulaşabilirsiniz.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir