Özalp Kamelya

Kamelyalar kış aylarında sokaklarda kalkan oluşturan ürünlerdir. Sıcak havalarda kamelya altında serinlemek sizleri memnun edecektir. Kamelyalar ahşap malzemeden üretildiğinden dolayı yaz ve kış bahçelerini renklendirmekte olan ürünlerdir. Aynı zamanda Özalp kamelya sayesinde güzel ağaçlar içerisinde yer alan ahşap kamelya yapısı gereğiyle ağaç kokan üründür. Bu nedenden kaynaklı olarak ahşap kalitesi oldukça iyi olması gereken ünündür. Salon ve bodur ağaç bitkileri arasında hoş duran ürünlerdir. İnsanların aktivitelerini yapmada yardımcı olan, yalıtımı sağlayan ve sağlam kerestelerden üretilen ürünlerdir.

Ahşap kamelyalar seri üretime dayalı olan kaliteli CNC makinelerinde özel işçiliklerle üretilmektedir. Özalp kamelya içyapısında dayanıklı lifleri olan ürünlerdir. Yapısı gereğiyle iç kısımlarda oturma alanları oluşturulmaktadır.  Dünya üzerinde yapılan araştırmalarda uzun yıllar ayakta kalan bu kamelyalar depreme dayanıklı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Turistik amacıyla yapılan gezilerde ve otel işletmeciliklerinde güneşin altında koruma kalkanı oluşturan ürünlerdir. İnsanlarda ağaç romatizma hastalığına iyi geldiği bilinen doğal yapı olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Müşteri isteklerine özel Özalp kamelya farklı ölçülerde ve modüler çatı kaplaması sistemleri kullanılabilir. İç ölçüler standart tasarımdan zemin iskeletlere kadar değişiklik göstermesi oldukça mümkün olan durumdur. Özalp kamelya değerli müşterilerimiz istekleriyle yeşil renkler olan ve sağlam iskeletlerde ve farklı renklerde üretilmektedir. Ahşap kamelyalarda yaşam alanlarınızı renkli hale getiren zengin yapı oluşturulabilir. Tahta palet kısımları oldukça dayanıklı ve iç kısmına uygun tasarlanmaktadır. Ahşap kamelyalar kullanım yerlerine göre değişkenlik gösteren yapıda olmaktadır. Ürünler iç denetçi firmalar tarafından denetlenerek üretime tabi tutulmaktadır.

Özalp Kamelya

Ahşap kamelyanın içyapısında her zaman tahribatı engelleyici organik solvent bileşimleri kullanılmaktadır. Yeni yapılarda ve köy hayatında en fazla tercih edilen üründür. Sağlam yüzey oluşturulması adına kaliteli teras yüklemeleri yapılmaktadır. Ülkemizde Orman Genel müdürlüklerinin oldukça önemsedikleri alan düzenleme sisteminde kullanılan bu ürünler oldukça önemlidir. Yapılan bilimsel araştırmalarda; bu ürünlerde endüstri sanayisi oldukça gelişmeye başlamıştır. Ekolojik sistemi dengede tutmak adına kullanılan ürünlerdir. Ürün kategorisi çeşitliliği fazla olan Özalp kamelya garantisinde satışlar uygun fiyata yapılmaktadır. Belirli zaman alımlarında toplu alımlarda indirimler yapılmaktadır.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir