Maltepe Kamelya

Ahşap yapı dekorunda kullanılan en önemli malzemedir. Bahçelerde, iş yerlerinde, devlet kurumlarında sosyal alanları ve boş alanları değerlendirmek açısından oldukça önemlidir. Ahşap malzemeden yapılan kamelyalar sağlık açısından da oldukça faydalıdır. Soğuk havalarda korunma amacıyla kullanılan kalkan görevinde olan ürünlerdir. Bodur ağaçlar içerisinde en şık görünümlü duran Maltepe kamelya ahşaptan yapılan bu ürünlerde kalite oldukça önemlidir. Orman müdürlükleri tarafından insanlara sosyal alan oluşturulmasını sağlayan kamelyalara ciddi önem verilmektedir. Sağlıklı yaşamı destekleyici olan piknik alanlarında spor tesislerine özel yapılan ahşap kamelyalar son sistem kalitede üretilmektedir. Ahşap depreme dayanıklı olan ürünlerdir.

Herhangi sosyal afette lif yapısından dolayı tercih edilen Maltepe kamelya çelik yapıdan bile daha fazla dayanıklı olan bu ürünlerde kanserojen maddesi yoktur. Yangın durumunda bile oldukça dayanıklı olan kamelyalar çevre düzenlemesinde kullanılır. Isı izole etmesi açısından oldukça kaliteli olan aynı zamanda elektrik açısından denge sağlayan yapı malzemesidir. Maltepe kamelya iç ve dış kaplamaları müşteri seçimine göre değişmektedir. Sosyal ve ormanlık alanlarında insanların gölge altında kalmalarını sağlamak amacıyla yüzyıllardır ayakta kalan bu ürünler tercih edilmektedir. Maltepe kamelya gelişen ülkelerde karkas sisteminde olduğundan dolayı insan sağlığına son derece yararlı olan bu ürünler tercih edilmektedir. Ürünlerin kurumları ve panel destekli bağlantıları kolay olmaktadır. Kesitlerine göre değişen ürünlerdir. Doğa koşullarında oldukça dayanıklı olduğundan dolayı tercih edilen kamelya çevrede şık görünümler yaratmaya neden olmaktadır.

Maltepe Kamelya

Renkli çatı kaidesi olan iç kısımlarında oturma düzeneklerinin olduğu barınak düzenidir. Çelik materyal kapasitesinde taşıma gücüne sahiptir. Uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Köy yerlerinde olan evlerde uzun yıllar dayanıklılığını koruması açısından da örneklendirilen bu ürünlerde son derece dayanıklılık vardır. İnsanların aktivitelerine yardımcı olan dinlenme alanları oluşturan bu ürünlerde cila sisteminde yapılarak parlaklık oluşturulur. Ahşap malzemesi kalınlıklarına göre değişerek son sınıf kalitede ve dengede üretilmektedir. Aynı zamanda kamelyalar çocuklar için eğlence alanları oluşturmaya eş değer olarak üretilen ürünlerdir. Doğanın içerisinde Maltepe kamelya oldukça ahenkli duran kalas ve kaliteli kütüklerin birleşimleriyle oluşturulan ürünlerdir. Aynı zamanda her müşteri isteğine cevap verecek standartta üretilen ürünlerdir.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir