Konak Kamelya

Kamelyalarımız siz değerli müşterilerin isteklerine cevap verecek doğrultuda üretilmektedir. İmalat yapılmadan önce ilgili yerlerde keşif işlemleri yapılır. Kamelyalarımız içerisinde kişilerin rahat etmesini sağlamak amacıyla Konak kamelya farkıyla sedir oturma yerleri düzenli yapılmaktadır. tüm oturma gruplarında dengeli sistemde işçilikler yapılır. kameriye gibi özel ahşap olan ürünlerde derin ovma işçilikleri yapılabilir. Aynı zamanda korkuluk ve köprü alanları yapılır. teras olanakları sunulan kamelyalarda her türlü kaliteli ahşap desteği verilmektedir. Dış alanlarda bank ve piknik yerleri için özel ürünlerde; ahşap ve demir kalitesi birleştirilmektedir.

Kamelyalarda çatı kaidesi yıllarca suya dayanıklı olan kaliteli malzemeden üretilir. Yüksek ısıda dayanıklı olan düzenli işçiliklerle üretilen ürünlerdir. her alana ve amaca uygun hizmet vermek için yerleşim yerlerine uygun olan ürünler sunulmaktadır. Yapı dünyasında yüksek başarıya imza atan bu ürünlerde Konak kamelya farkıyla son sınıf kalite kullanılır. Kamelyalarda bulunan dış kaplamalarda değişik figürler yapılmaktadır. bazen cami minaresini andıran kubbelerin olması siz değerli müşterilerimizin dikkatini çeken en önemli ayrıntı olmuştur. Konak kamelya bazı ürünlerde yerden yol yaptığımız modern yapıya ulaşmayı mümkün kılmıştır. Kamelyalar iç alan özelliklerine göre değişim göstermektedir. Tüm ürünlerde ısı yalıtımları vardır. Doğal yaşama kendini uyumlu hale getiren en modern mimaride ürünler alıcısını beklemektedir. İç tasarımın büyüklüklerine göre değişen ürünlerdir. 3D çizim programlarında özel tasarımlar yapılır. Konak kamelya bölge şartlarına uygun olan ebatlarda çift katlı tasarımlar son zamanlarda firmamız tarafından denenmektedir. Farklı ARGE tasarımları olan modeller her yıl yenilenmektedir. Tüm ürünlerde özellikle çocukların düşmesini engelleyici düzenek ve korkuluklar yapılır. aynı zamanda çiftlik veya özel alanlara göre farklı boyutlarda işçilikler verilir.

Konak Kamelya

Bazı zamanlarda çocuklar için vazgeçilmez oyun sahaları olan bu ürünlerde yüksek kalite ön planda tutulmaktadır. Çevre düzenlemelerinde ve iş yerleri planlamasında Konak kamelya farkıyla sosyal alan oluşturmanın en güzel tanımı olan bu ürünlerde fiyatlar değişim göstermektedir. Kamelya evlerinde farklı düzeyde ve boyutlarda özel tasarımlar yapılmaktadır. Kamelyalarımız tüm sahil mekânlarına çevre düzenlemesi katkılı ve tüm özel tesislere hizmet vermektedir. Belediye işletmelerine yönelik çevre düzenlemesinde ISO 9001 katkısı olan Alman kalitesinde ahşap ürünler kullanılmaktadır.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir