kalite politikası san ahşapSan Ahşap kalite ve güvenliği ön planda tutarak, uygun fiyatlı ahşap ürünler imalatı yapmaktadır.

San Ahşap markasını değerli kılmak ve müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için her zaman kalite ve dayanıklılığa önem vermekteyiz. Bu sebeple her zaman 1. sınıf emprenye edilmiş ahşap ve kereste kullanarak imalat yapmaktayız. Bu sayede ürünlerimiz uzun yıllar kurtlanma, mantar, böcek gibi canlılardan korunur ve çürüme göstermeden dayanıklılığını korur.

Ahşap ev, kamelya, kış bahçesi gibi çatıya sahip olan yüksek yapılarda kullanılan malzemenin yanı sıra yapının çökmesini ve yıkılmasını engelleyecek payanda ve çapraz bağlantılar tasarıma eklenmektedir. Bu destekler ile ahşap ürününüz aynı zamanda esneme ve çökmeye karşı da dayanıklı olmakta bu sayede ürününüz yanlardan gelebilecek kuvvetlere karşı da dayanıklı olmaktadır.

San Ahşap ahşap ürünler imal etmektedir. Pazarlama gözüyle bakıp, sattık bitti diyemeyiz. İmalatını yaptığımız ahşap ürünlerimizin kalite ve dayanıklılığı güvencemiz altındadır. Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki; üretimden kaynaklı herhangi bir bozulma yada ahşapta çürüme, böceklenme olmayacağına karşı garanti verir, böyle bir durumla karşılaşırsanız ücretsiz değiştireceğimizi taahüt ederiz.

Unutmayın ki; kaliteden yoksun ahşap yapılar kısa ömürlü olmasının yanı sıra sizin ve sevdiklerinizin güvenliğinini tehlikeye atmaktadır. Siz kaliteden ödün vermeyin, San Ahşap’ı tercih edin…

SAN AHŞAP

Ahşap Hizmetleri