Gevaş Kamelya

Gevaş kamelya farkıyla dış noktalarda çevre düzenlemesi katkısı sağlayan farklı kamelya modelleri üretilmektedir. Doğal ve kültürel zenginliği bozmamak adına meydana getirilen kamelya modellerimiz oldukça farklıdır. ARGE çalışmalarımız neticesinde çevre düzenlemesinde ve sahil kıyı kenarlarında en fazla sipariş verilen firma olmaktadır.  Kamelyalarımızın uygulama alanları oldukça fazladır. Devlet projelerinde Gevaş kamelya sayesinde çevre ve şehir düzenlemelerinde bakanlık ve belediyelerin tercih ettikleri firma arasında yer almaktayız. Bundan kaynaklı olarak güler yüzlü hizmet veren personelimiz 7/24 sizlere ulaşım sağlamaktadır. İç tavan yüksekliği ve tasarımı isteğe göre değişmektedir. Kamelyalar dış dekoratif dizaynda en önemli olan kullanılan ürünlerdir.

Dış mekânda bahçe düzenlemesinde ve montaj süreçlerinde hizmet veren uzman kadromuz bu anlamda sizleri memnun edecektir. Kamelyalarda olan tasarım bilimsel verilere dayanarak kaliteli ahşaptan üretilmektedir. Ekolojik ve sosyal dengeyi sağlayan bu ürünlerde müşteri gereksinimlerine cevap verilmektedir. Gevaş kamelya çevreyle uyumlu olan ve teknik gelişmelerle uyumlu olan proje temel alan üretimler de yapabilir. Kamelyalar ekonomik ve iklim koşullarına uygun öcüde üretilir. Çevreyi, güzelleştirmek adına özel siteler içerisinde hoş duran bu ürünlerde ödeme kolaylıkları vardır. Belediyelere özel park alanlarında ve peyzaj mimari uygulamalarında seri kullanımları sağlar. Fiziksek özellikleri olarak oldukça dayanıklı olan ürünlerdir. Japon uzmanlara göre Gevaş kamelya sayesinde üretilen bu yapılar da şiddetli olan deprem gibi afetlerde yüksek koruma sağlar. Bundan dolayı dikkat etmemiz gereken önemli konu ise dış çatı kaplamasıdır. Gevaş kamelya  Bu ürünlerde popülerliğini koruyan en önemli etken dış katlamasının kaliteli olmasıdır. Kamelyalar içerisinde aynı zamanda sigara kullanan kişilerin kullanımlarını kolay hale getirmek için küllükler yapılmaktadır.

Gevaş Kamelya

Ülkemizde yaygın hale gelen inşaat sektöründe son zamanlarda ev yapımları hızla ilerlemektedir. Evlerde satın almayı sağlamak amacıyla dış mekânlarda kamelya kullanımları olmaktadır. Dış mekânlarda havuz ve bunun gibi alanları zenginleştirmeyi sağlayan ürünler oldukça değerlidir. Ev fiyatına etki eden çocuklar için bile artık önemli hale gelen ve çevre düzenlemesine katkı sağlayan yapılardır. Doğal kamelyalarımız deprem riskini en aza indirmekle kalmaz aynı zamanda direnç sağlar. Günümüz teknolojisinde Gevaş kamelya farkıyla sizleri eşsiz tasarımlarla buluşturmaktayız.

 

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir