Beykoz Kamelya

         San Ahşap firması olarak Beykoz Kamelya konusunda bu kadar fazla kullanıldığı için biz de size en iyisine sahip olabilmeniz için bu bölgede de işlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizlere en iyi, en sağlıklı, en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Dikdörtgen, daire, altıgen yada sekizgen. Tercih tamamen size bağlı. Evinizin yada iş yerinizin bahçesine hangi şekil yakışırsa ve hangi renk daha şık duruyorsa hemen seçin ve bahçenizi canlandırın. Birbirinden hoş tasarımları ile Beykoz kamelya bahçenize ayrı bir hava katacak. Eş, dost, akraba toplantılarının serin ve keyifli hallerini bu gölgelikte, yapabilir, kapalı yerlerden biraz uzaklaşabilirsiniz. Sitelerde, villa, otel ve kafeteryaların bahçelerinde sıklıkla gördüğümüz bu mekân, aydınlık ve güneşten koruyucu olduğu için harika bir dinlenme yeri oluyor.

Yaşam alanlarınıza değişiklik katmak ve canlandırmak için, harika bir tasarımdır. Üstü kapalı, ahşap yada demirden yapılan, altında oturma grupları bulunan Beykoz kamelya en çokta havuzların etrafında harika oluyor. Parklarda dinlenmek için çok şık ve harikadır. İyi bir dinlenme yeri, güneş ışınlarından koruyan ve serin, ferah olması sebebi ile en çok tercih edilen gölgeliktir. Otantik bir havası olması sebebi ile insanın içinde güzel bir duygu bırakıyor. Hayallere dalmak bir dostla derlemek, boğuk ve dört duvardan biraz uzaklaşmak isteyenlerin tercihidir.

İlkbahar, yaz ve sonbahar mevsiminde, güzel bir dinlenme mekânı olarak kullanılabilir. Kolay kolay çürümez ve böceklenmez. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Farklı türden ağaçlardan üretilen Beykoz kamelya çürüme ve böceklenme durumuna karşı emprenye edilmiştir. Otantik bir çardakta diyebiliriz. Bahçenize kudurup dilerseniz sarmaşıkla süsleyebilirsiniz. Hatta otururken hoş kokular duymak istiyorsanız, sarmaşık gülleri, ideal bir seçimdir. Bahçenizde nostaljik bir atmosfer olur. Akşamları kafanızı dinlemek için ideal bir mekândır. Mis gibi doğa, yıldızlar, pırıl pırıl gökyüzü. Sıcaktan bunaldığınızda, en güzel serinleme yeridir. Birçok tarlanın yakınında da kurulabilir. Çalışırken, güneşten yandığınız zamanlarda serinlemek ve dinlenmek için harika bir gölgeliktir. Pakta çocuğunuz oyun oynarken, sizde gölgede dinlenebilir ve çocuğunuzu takip edebilirsiniz. Görünümünün hep yeni kalmasını istiyorsanız yılda bir defa boya yapabilirsiniz. Eskiden bu gölgeliğe, kameriye denirdi. Üstü kapalı, kubbe şeklinde, altı şirin oturma grupları ile dizayn edilmiş ve etrafı sarmaşıklarla süslenmiş bir gölgelikti. Zamanla adı değişti, sadece ev, tarla bahçelerine değil, birçok işletmenin bahçesine, otellere ve çocuk parklarına da değişik şekillerde imar edildi.

Beykoz Kamelya

San Ahşap firması olarak, Beykoz Kamelya ve diğer bölgelerimizde istediğiniz renk, model ve şekilde tasarlanmaktadır. Eğer hayalinizdeki kış bahçesine sahip olmak istiyorsanız ve karar verdiyseniz firmamıza ulaşabilirsiniz.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir