Bebek Kamelya

         San Ahşap firması olarak Bebek Kamelya konusunda bu kadar fazla kullanıldığı için biz de size en iyisine sahip olabilmeniz için bu bölgede de işlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizlere en iyi, en sağlıklı, en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Kamelya pek çok kullanım alanı olan, mimari açıdan son derece çağdaş çizgilere sahip, modern ve mini oturma alanlarıdır. Bizde Bebek kamelya hizmetleri veriyoruz. Türkiye’nin her yerine satış yapabilen bir firma konumundayız. Çeşitli binaların dinlenme alanlarında, park ve bahçelerde kullanımı son derece uygundur. Boyutları ve tasarımları değişebilmektedir. Genellikle müşteri istek ve taleplerine göre tasarlanmakta ve üretilmektedir. 4 kişi ile 12 kişinin rahatlıkla oturabileceği büyüklüklerde farklı kamelyalar üretilebilmektedir. Şekilleri farklı olabilmektedir. Bu durum sizlerin isteklerine göre değişecektir. Kullanılan malzeme ahşaptır. Ahşabın kalitesi ve bazı uygulamaları sayesinde her türlü hava koşuluna karşı uzun yıllar boyu dayanıklı olabilmektedir.

En çok talep gören sekizgen kamelyalardır. Oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Genellikle tek çatılı olarak tasarlanmaktadır. Bizde Bebek kamelya ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamaya hazır bir firmayız. Olumsuz hava koşullarına karşı üstü çatı sistemi ile kapatılmaktadır. Bir giriş alanı bulunmakta ve diğer alanları korkuluklarla örülü bir şekilde üretilmektedir. Yuvarlak bir görünüme sahiptir. Bu sayede her türlü mekân için uygun ve tercih edilebilir bir ürün olmaktadır. Bu ürünlerin tamamı emprenye edilmiş kerestelerden üretilmektedir. Natural vernik uygulaması yapılmaktadır. Bunun yanında her türlü renge uygun boya yapılabilmektedir. Ürünlerimizin fiyatları ebat, çatı ve aksesuar özelliklerine göre değişmektedir. Ancak, her zaman en iyi fiyatları firmamızda bulabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Bu ürünleri evinizin bahçesinde, işletmelerinizde ve evinizin bahçesinde dinlenme alanı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, cafe, işletme, restoran gibi mekanlarınızda açık alanlar için tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimiz çok çeşitlidir. Firmamız Bebek kamelya ihtiyaçlarınız kapsamında kare ve dikdörtgen tasarımlarda ürünlerde sunmaktadır. Her biri oldukça görseldir. Malzeme kalitesi çok iyi durumdadır. Bunun dışında satış sonrasında da her zaman müşterisinin yanında olan bir firmayız. Profesyonel ve uzman ekibimiz sizlerle olmaya devam etmektedir. Kemelyanın dışında kış bahçeleri, pergola sistemleri, veranda, deck, çit, saksı, bahçe ve oyun grubu, hayvan barınakları, ahşap ev, bungalow ev ve çeşitli ahşap yapıların imalatını yapmaktayız. Bu kapsamda hizmet ağımız oldukça geniş ve ürün yelpazemiz çok alternatiflidir.

Bebek Kamelya

San Ahşap firması olarak, Bebek Kamelya ve diğer bölgelerimizde istediğiniz renk, model ve şekilde tasarlanmaktadır. Eğer hayalinizdeki kış bahçesine sahip olmak istiyorsanız ve karar verdiyseniz firmamıza ulaşabilirsiniz.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir