Başakşehir Kamelya

         San Ahşap firması olarak Başakşehir Kamelya konusunda bu kadar fazla kullanıldığı için biz de size en iyisine sahip olabilmeniz için bu bölgede de işlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizlere en iyi, en sağlıklı, en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Ahşap kamelyalar üretildikleri andan itibaren kalite farkını ortaya koymaktadırlar. Kamelya içerisinde oturma alanları fizyolojik düzen içinde yapılır. Kişiler üzerinde olan olumsuz etkileri çeken ahşap yapı malzemeden üretilir. Ahşap yapılar uzun yıllar yıkılmayan yapılardır. İstanbul ve Yalova sınırlar bölgesinde yaşanan büyük depremde bile uzun yıllar dayanıklı kalan ürünlerdir. Aynı zamanda Başakşehir kamelya sayesinde solunum, dolaşım ve böbrek hastalıklarına iyi geldiği söylenen bu ürünler toprağa karşı iyi dayanım göstermektedirler. Kamelyalarda çökme riskini ortadan kaldırıcı etkiler yapılır. Sinir sistemini düzenleyici etkisi olduğu bulunan bu yapılar maddi açıdan da belirli oranlar satışa sunulur. Köşk, bahçe, piknik ve oyun alanlarında çevre birimlerde ve belirli alanlarda kurulumları tamamlanır. Müşteri isteklerine uygun özel seçimler yapılabilmektedir.

Tarihten günümüze gelen Başakşehir kamelya hasar görmeden uzun yıl dayanan ürünlerdir.  Ahşap malzemeden sadece kamelya değil, çocuk evleri, kütük evler, pergola, kulübe, bekçi güvenlikleri gibi yapılar inşa edilir. İnsanların özellikle çocukların doğayı sevmesinde yardımcı olan ürünlerdir. Bazı kamelyalar içerisinde piknik yapmak amacıyla masa ve sandalye gibi alanlar oluşturulur. İnsanlar üzerinde psikolojik etkisi olduğundan dolayı emekler sonucu üretilen ürünlerdir. Kamelyaların çoğu zaman sağlık açısından böbrek hastalıklarında bile ahşap kokusu çekmenin iyi geldiği söylenmektedir. Hayvanları da barınak amacıyla kullandığımız ahşap yapı kendine has kaliteye sahiptir. Ahşap kamelya sisteminde taşıyıcı elemanlar vardır. Belirli dikmeleri bulunan ürünlerdir. Üst ve alt kısımlarda taban, başlık, vidalama ve dengeleme metotları kullanılır. Köşe kısımları titiz ölçülerle yapılması gereken ürünlerdir. Köşelerde olan dengeleme aparatları sabit ölçülerle uyumlu şekilde yapılmalıdır. Isı ve ses yalıtımı sağlayan ürünlerdir.

Ahşap yapılarda yangına karşı dayanıklılık testi kanıtlanmıştır. Finlandiya ve Amerika gibi ülkelerde ahşap kamelya oldukça fazla tercih edilmektedir. Ülkemizde olduğu gibi; İngiltere, Fransa, Almanya gibi ülkelerde ahşap evler ve %80 oranında bu yapıya değer verilmesi dikkat çekmektedir. Beton yapısı kadar dayanıklılığı olan ürünlerdir. Tatil beldelerinde ve spor tesislerinde olan sauna gibi yapılar bile ahşap malzemeden üretilmektedir. Beton yapıda olan rahatsız edici yapı Başakşehir kamelya ürünlerinde hissedilmemektedir.

Başakşehir Kamelya

San Ahşap firması olarak, Başakşehir Kamelya ve diğer bölgelerimizde istediğiniz renk, model ve şekilde tasarlanmaktadır. Eğer hayalinizdeki kış bahçesine sahip olmak istiyorsanız ve karar verdiyseniz firmamıza ulaşabilirsiniz.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir