Ahşap Büfe

          San Ahşap firması olarak Ahşap Büfe konusunda bu kadar fazla kullanıldığı için biz de size en iyisine sahip olabilmeniz için bu bölgede de işlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizlere en iyi, en sağlıklı, en hızlı hizmeti vermekteyiz.

  Tatil yerlerinde çok sık rastladığımız ahşap ürünlerin biride ahşap büfelerdir. Genelde havuz kenarın da içecek standı olarak kullandıkları bu büfe çeşitleri hem ahşap görünüşüyle hem de kullanımı kolay ve çok aşırı yer kaplamadığından dolayı herkes tarafından çok tercih edilmektedir. Alanın büyüklüğüne göre büfenin de büyük- küçük birçok çeşidi vardır. Tek bir seçenekle kısıtlı olmamakla beraber, farklı şekil ve model ile hangisi size uygunsa, hangisi size göre daha kullanışlıysa o büfeyi tercih etmelisiniz. Akustik durduğundan dolayı tatil yererinde sadece havuz kenarlarında değiş aynı zamanda bakkal olarak ya da kantin olarak da kullanılmaktadır. Donduma, tatlı satıcılarının da çok tercih ettiği bir modeldir. İşletme kurmak maliyetli olmaktadır. Çoğu kişide bu büfelerden satın arak kendilerine özel küçük ama işlevse işletmelerini kurmaktadırlar.

Çam ağacından yapılanlar daha orijinal durmaktadır. Başka ağaç çeşitlerinden de çok sık yapılmakla birlikte en iyi olan ve kaliteli olan çam ağacıyla yapılan ahşap büfelerdir. Her tarafı açık olan büfeler olduğu gibi sadece bir ya da iki kenarı açık olan büfe çeşitleri bulunmaktadır. Tabii ki o kadar çeşitlilikte yapılması gereken paramıza ve en önemli alanımıza ve ne için kullanacağımıza göre o kadar çeşitlilik içinden bize en uygun büfeyi seçerek zevkimize göre ve kullanışlı olarak içini doldurmak yeterli olacaktır. Hava koşullarını fazlasıyla dayanıklı olan ve kullanımı rahat ve güzel olan bu büfeler her ilde belirli yerlerde üretimi yapılamaktadır. Tabii ki üretilen yer ve üretilen ağaç cinsi dahi önemli olduğundan dolayı bu konuda hassas davranmak bizim avantajımız olacaktır.

Emprenye edildiğinden dolayı herhangi bir kurtlanma, küflenme, böceklenme gibi olaylardan çok uzaktır. Ergonomik olduğundan dolayı tercih edilebilir durumu daha da artmaktadır. Hem montajı hem de uzun ömürlü olmasından dolayı hem de ahşap görünümünün verdiği farklı bir stil ile herkesin tercih etmesini olanak sağlar. İster kurumsal olarak ister kişisel kullanım için uygun olan ahşap büfeler tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir. İsteğe uygun yani ölçülerek istenilen ebat ve genişlikte de özel üretim yapılabilen büfeler sayesinde hem istenilen büfeye hem de uygun fiyatta işletmenizi kurabilirsiniz.

Ahşap Büfe

San Ahşap firması olarak, Ahşap büfe ve diğer bölgelerimizde istediğiniz renk, model ve şekilde tasarlanmaktadır. Eğer hayalinizdeki kış bahçesine sahip olmak istiyorsanız ve karar verdiyseniz firmamıza ulaşabilirsiniz.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir